Конференції НУК 2013

DSpace/Manakin Repository

Конференції НУК 2013

 

Останні додані

 • Невідомий автор (2014-06-20)
  В матеріалах науково-методичної конференції розглядаються актуальні питання, пов'язані з об'єктом, задачами, методами прикладної лінгвістики, термінознавством, функціонуванням мови як засобу впливу.
 • Невідомий автор (2014-06-19)
  У збірнику наведені матеріали Всеукраїнської науково-методичної конференції «Культура безпеки – запорука сталого розвитку суспільства». Збірник становить інтерес для наукових працівників, викладачів, інженерів та студентів.
 • Невідомий автор (2014-06-18)
  У збірнику подані матеріали Всеукраїнської НТК з міжнародною участю "Автоматика та електротехніка". Розглянуті питання теорії, практики та розвитку електромеханічних систем і пристроїв суднового та загальнопромислового ...
 • Невідомий автор (2014-06-18)
  У збірнику подані матеріали Всеукраїнських наукових економічних читань з міжнародною участю «Розвиток економічної науки в умовах сьогодення». Збірник призначений для наукових співробітників, викладачів, інженерів та студентів.
 • Невідомий автор (2014-06-18)
  У збірнику подані матеріали Всеукраїнської НТК "Проблеми автоматики та електрообладнання транспортних засобів". Розглянуті питання теорії, практики та розвитку електромеханічних систем і пристроїв суднового та ...