(2021)
    У збірнику подані матеріали Всеукраїнської НТК "Сучасні проблеми автоматики та електротехніки". Розглянуті питання теорії, практики та розвитку електромеханічних систем і пристроїв суднового та загальнопромислового призначення, а також електротехнологічного та інформаційно-вимірювального обладнання. Збірник може бути корисним для наукових співробітників, викладачів, інженерів та студентів.
    (2020)
    (2019)
    (2018)
    (2017)
    (2016)
    (2015)
    У збірнику подані матеріали Всеукраїнської НТК з міжнародною участю "Сучасні проблеми автоматики та електротхніки". Розглянуті питання теорії, практики та розвитку електромеханічних систем і пристроїв суднового та загальнопромислового призначення, а також електротехнологічного та інформаційно-вимірювального обладнання. Збірник може бути корисним для наукових співробітників, викладачів, інженерів та студентів.