(2020)
    У збірнику подані матеріали Всеукраїнської науково-технічної конференції молодих вчених "Автоматика та електротехніка". Розглянуті питання теорії, практики та розвитку електромеханічних систем і пристроїв суднового та загальнопромислового призначення, а також електротехнологічного та інформаційно-вимірювального обладнання. Збірник може бути корисним для наукових співробітників, викладачів, інженерів та студентів.
    (2019)
    (2018)
    У збірнику подані матеріали Всеукраїнської науково-практичної конференції здобувачів вищої освіти і молодих учених "Автоматика та електротехніка". Розглянуті питання теорії, практики та розвитку електромеханічних систем і пристроїв суднового та загальнопромислового призначення, а також електротехнологічного та інформаційно-вимірювального обладнання. Збірник може бути корисним для наукових співробітників, викладачів, інженерів та студентів.
    (2017)
    У збірнику подані матеріали Всеукраїнської НТК молодих вчених "Автоматика та електротехніка". Розглянуті питання теорії, практики та розвитку електромеханічних систем і пристроїв суднового та загальнопромислового призначення, а також електротехнологічного та інформаційно-вимірювального обладнання. Збірник може бути корисним для наукових співробітників, викладачів, інженерів та студентів.