Користувацька угода

НЕ ВИНЯТКОВА ЛІЦЕНЗІЯ РОЗПОВСЮДЖЕННЯ

Погоджуючись з цією ліцензію та розміщуючи публікацію в eIR NUOS, Ви (автор(и) чи власник авторського права) надаєте Національному університету кораблебудування імені адмірала Макарова (далі – НУК ім. адм. Макарова) не виняткове право на відтворення, перенесення (як визначено нижче), та/чи поширення Вашої публікації (включаючи анотацію) у всьому світі в друкованому чи електронному форматах та іншими засобами, що включають аудіо та відео матеріали але не обмежуються ними. Ви погоджуєтеся, що НУК ім. адм. Макарова може, без заміни вмісту, переносити публікацію на будь-який носій чи конвертувати в будь-який формат з метою збереження.

Ви також погоджуєтеся, що НУК ім. адм. Макарова зберігає більш ніж одну копію цієї публікації у цілях безпеки, дублювання та збереження.

Ви заявляєте, що публікація – Ваша оригінальна робота і що Ви можете надати права, що містяться у цій ліцензії. Ви також заявляєте, що Ваша публікація, наскільки Вам відомо, не порушує чиїх-небудь авторських прав.

Публікація перед передачею в Інституційний репозитарій повиненна бути опублікована – обов'язково повинні бути вказані номер ISBN/ISSN, реквізити видавництва.

Якщо публікація містить матеріал, на які Ви не маєте авторського права, Ви заявляєте, що отримали необмежений дозвіл на володіння авторським правом і можете надати НУК ім. адм. Макарова права, необхідні за цією ліцензією, і що така третя сторона – власник, якому належать авторські права, є чітко визначеною та зазначеною в тексті або змісті публікації.

Якщо інша особа чи організація, яка надасть незаперечне підтвердження права власності на публікацію, що була вами опублікована, і вимагатиме видалення цієї публікації з Репозитарія НУК ім. адм. Макарова, НУК ім. адм. Макарова залишає за собою право на вилучення опублікованої вами публікації без попередження.

Погоджуючись з цією ліцензією, Ви несете особисту відповідальність за достовірність інформації, що містить ваша публікація, порушення авторських прав (якщо права третіх осіб були порушені в результаті розміщення публікації у репозитарії НУК ім. адм. Макарова), порушення законодавства (якщо зміст або контекст розміщеної вами у репозитарії НУК ім. адм. Макарова публікації якимось чином його порушують).

НУК ім. адм. Макарова чітко ідентифікує Ваше (і) ім’я (імена) як автора (ів) публікації, і не вносить жодних змін, окрім випадків передбачених цією ліцензією.