Технології утилізації та рекуперації відходів

У методичних вказівках наведено методики та приклади розрахунків характеристик фізичних, хімічних та біологічних процесів переробки газоподібних, рідких та твердих забруднень навколишнього середовища; технологічні схеми переробки промислових та побутових вiдходiв. Методичні вказівки призначені для практичних робіт студентів денної та заочної форми навчання зі спеціальності 183 «Технології захисту навколишнього середовища», а також студентів зі спеціальності 101 «Екологія» освітньої програми «Екологія та охорона навколишнього середовища» і можуть бути використані у курсовому та дипломному проектуванні за названими спеціальностями.

Благодатний, В. В. Технології утилізації та рекуперації відходів : метод. вказівки / В. В. Благодатний, О. О. Кособуцька. – Миколаїв : вид. Румянцева Г. В., 2024. – 65 с.