Організація вільного часу студента як фактор формування особистості

Дмитрієва, Т. Г.
Dmitriyeva, T. G.

Розглянуто поняття молодіжного дозвілля як сфери вільного часу, комплекс молодіжних проблем в сфері дозвілля, найпривабливіші форми студентського дозвілля, основні вимоги до його організації, що сприяють формуванню творчої, всебічно розвинутої особистості
We consider the concept of youth recreation as a sphere of free time, a set of youth problems in the field of leisure, the most popular forms of student recreation, the basic requirements for its organizations which foster creative, well-rounded personality.

Дмитрієва, Т. Г. Організація вільного часу студента як фактор формування особистості / Т. Г. Дмітрієва // Гуманіт. вісн. НУК. – Миколаїв : НУК, 2010. – Вип. 3. – С. 133–134.

вільний час, дозвілля, молодіжне студентське дозвілля, формування творчої особистості, leisure, recreation, youth recreation student, the formation of creative personality

Зібрання