Системний аналіз засобів розробки для мобільних платформ та розробка гри у жанрі Casual Action

Вантажиться...
Ескіз

Дата

2022

Автори

Маліцький, Роман
Malitskiy, Roman

Назва журналу

Номер ISSN

Назва тому

Видавець

Анотація

Тема роботи – «Системний аналіз засобів розробки для мобільних платформ та розробка гри у жанрі Casual Action». Дипломний проект виконується для покращення навичок аналізу, проектування та розробки інформаційних систем. Розробляється інформаційна система мобільної гри «Astro Survival». Метою роботи є системний аналіз засобів розробки для мобільних платформ та проходження повного шляху у створенні додатку мобільної гри «Astro Survival» у жанрі Casual, Action. Актуальність роботи полягає в тому, що у наш час казуальні мобільні ігри стають все більш популярними, а деякі дослідження виявляють що мобільні ігри приносять прибуток набагато більший ніж ігри для персонального комп’ютеру або ігрових консолей. На цю популярність впливає те, що смартфон є у кожної людини в кишені і багато хто проводить свій вільний час використовуючи застосунки у смартфоні. Також більшість мобільних ігор мають дуже велике охоплення аудиторії як різного полу так і різного віку. В роботі було проведено аналіз предметної області, дослідження існуючих рішень та виявлені існуючі недоліки, аналіз засобів розробки для мобільних платформ. Всі вимоги та обмеження обраної інформаційної системи було затверджено в технічному завданні. Розроблені проектні рішення по системі з різних видів забезпечення, передбачених етапами ескізного та технічного проектування, зокрема загальносистемні рішення, рішення з організаційного забезпечення, рішення з програмного забезпечення. Розроблена робоча документація по спроектованій системі та виконаний спеціальний розділ з охорони праці. Робота викладена на 71 сторінках друкованого тексту, містить 4 розділа, 20 рисунків, 4 таблиць та 4 додатки, які містять словник, технічне завдання, текст програми та інструкцію з використання. Робота виконана українською мовою.  

Опис

Маліцький, Р. П. Системний аналіз засобів розробки для мобільних платформ та розробка гри у жанрі Casual Action = System analysis of development tools for mobile platforms and game development in the genre of Casual Action : бакалаврська робота ; спец. 124 "Системний аналіз" / Р. П. Маліцький ; наук. кер. А. Ю. Павленко. – Миколаїв : НУК, 2022. – 72 с.

Ключові слова

C#, Unity, ScriptableObjects, Android, Casual, Action, phpMyAdmin, UnityAds, Analyse, Mobile game, Support Ukraine, 124 "Системний аналіз"

Бібліографічний опис