Перов, Віталій Миколайович

Наведено рекомендації щодо виконання та оформлення практичних робіт з дисципліни "Технологія ремонту суден", список рекомендованої літератури. Методичні вказівки призначені для студентів спеціальності 8.100201 "Кораблі та океанотехніка"; можуть бути використані студентами, які навчаються за конструктивною методикою і на факультеті заочного та дистанційного навчання.

Перов, В. М. Методичні вказівки щодо виконання практичних робіт з дисципліни "Технологія ремонту суден" / В. М. Перов. - Миколаїв : НУК, 2004. - 28 с.

методичні вказівки, технологія ремонту суден, технології суднобудування, судноремонт, гребінчастий сліп