Луняка, Клара Василівна
Димо, Борис Васильович
Корнієнко, Вікторія Сергіївна
Коновалов, Дмитро Вікторович

Навчальний посібник призначений для вивчення курсу «Джерела та системи теплопостачання промислових і комунальних об’єктів» студентами спеціальності 144 – «Теплоенергетика». Наведений у посібнику матеріал дає студентам основні поняття предмету – джерела теплопостачання, теплові мережі, теплові пункти, споживачі теплоти. Засвоєння курсу планується шляхом вивчення цього посібнику з подальшим самостійним вивченням окремих питань, які потребують розширеного й поглибленого опрацювання.

Навчальний посібник з дисципліни "Джерела та системи теплопостачання промислових і комунальних об’єктів"/ К. В. Луняка Б. В. Димо, В. С. Корнієнко, Д. В. Коновалов – Херсон : ХНТУ, 2019. – 102 с.

котельна установка, теплоелектроцентраль, система теплопостачання, система опалення