Методичні вказівки до самостійної роботи студентів з дисципліни "Матеріалознавство і технологія конструкційних матеріалів"

Казимиренко, Юлія Олексіївна
Лебедєва, Наталія Юріївна
Спіхтаренко, Володимир Володимирович

Подано короткі відомості з теоретичного курсу дисципліни "Матеріалознавство", які супроводжуються переліком питань для самостійної самоперевірки, що надаються до кожного теоретичного розділу відповідно змістових модулів за кредитно-модульною системою навчання. Наводяться приклади типових тестових завдань для поточної перевірки знань студентів. Призначено для студентів денної та заочної форм навчання машинобудівного, кораблебудівного інститутів, а також студентів спеціальностей технологічного факультету Інституту комп'ютерних та інженерно-технологічних наук.

Казимиренко, Ю. О. Методичні вказівки до самостійної роботи з дисципліни "Матеріалознавство і технологія конструкційних матеріалів" / Ю. О. Казимиренко, Н. Ю. Лебедєва, В. В. Спіхтаренко. - Миколаїв : НУК, 2009. - 44 с. + ел. копія.

матеріалознавство, технологія конструкційних матеріалів, приклади типових тестових завдань, атомно-кристалічна будова металів, хімічний зв'язок у твердих тілах