Проектування електродної системи для реалізації розрядно-імпульсної технології

Розглянуто питання створення елементів електровибухових засобів перетворення енергії – електродних систем лінійного типу та електродних систем у складі електророзрядного генератора пружних коливань. Призначено для студентів електротехнічних та інших спеціальностей, які вивчають курси "Електровибухові засоби перетворення енергії", "Розрядно-імпульсні технології", "Техніка високих напруг" тощо.

Малюшевська, А. П. Проектування електродної системи для реалізації розрядно-імпульсної технології [Електронний ресурс] : метод. вказівки для самост. роботи студентів з дисципліни "Електровибухові засоби перетворення енергії" : електрон. вид. комбін. використання на CD-ROM / А. П. Малюшевська, П. П. Малюшевський. – Електрон. дані. – Миколаїв : НУК, 2019. – 3 електрон. опт. диски (СD-ROM). – Назва з контейнера.