Луняка, Клара Василівна
Самохвалов, Віктор Сергійович
Джуринська, Анна Олександрівна

Методичні вказівки містять систему єдиних вимог, роз'яснень і рекомендацій щодо виконання самостійної роботи з навчальної дисципліни "Енергетичний менеджмент", визначення її структури, змісту, обсягів, а також встановлюють обов'язкові для виконання вимоги до змісту та оформлення самостійної та індивідуально-дослідної робіт. Призначені для студентів денної та заочної форм навчання, галузі знань 14 "Електрична інженерія", спеціальності 142 "Енергетичне машинобудування", спеціалізація (освітня програма) "Двигуни внутрішнього згоряння".

Луняка, К. В. Методичні вказівки до самостійної роботи студентів "Енергетичний менеджмент" галузь знань 14 "Електрична інженерія", спеціальність 142 "Енергетичне машинобудування", спеціалізація (освітня програма) "Двигуни внутрішнього згоряння" / К. В. Луняка, В. С. Самохвалов, А. О. Джуринська. – Миколаїв : Іліон, 2016. – 24 с.

енергозбереження, енергоресурси, енергоаудит, енергоменеджмент