Нормативні основи експлуатації водного транспорту: логістичний аспект

Галь, А. Ф.
Казарєзов, А. Я.
Барабанова, Ю. Є.

Наведено основні нормативні і технічні терміни, визначення й поняття, що використовуються при експлуатації водного транспорту та океанотехніки. До більшості термінів та понять подано необхідні пояснення та коментарі. Скорочено викладені історія і вимоги класифікаційних товариств, міжнародних морських організацій та конвенцій щодо питань експлуатації водного транспорту. Призначено для студентів і магістрів Факультету морської інфраструктури та Кораблебудівного інституту, що навчаються за спеціальностями "Менеджмент" і "Кораблі та океанотехніка".

Галь, А. Ф. Нормативні основи експлуатації водного транспорту: логістичний аспект : навч. посібник / А. Ф. Галь, А. Я. Казарєзов, Ю. Є. Барабанова. – Миколаїв : НУК, 2020. – 220 с. + електрон. копія.