Наливайко, В. С.
Гогоренко, О. А.
Nalyvayko, V. S.
Gogorenko, O. A.

Розкривається життєвий шлях Івана Степановича Некрасова, якого справедливо можна вважати організатором технічної освіти в місті Миколаєві. Вчитель російської мови та математики, знавець двох іноземних мов, директор Ремісничого училища, директор Середнього механіко-технічного училища і Вечірнього робочого технікуму, завідувач кафедри, кандидат технічних наук, професор, член правління благодійного товариства, член міської Думи, депутат міської Ради – все це і багато іншого стосується Івана Степановича.

Наливайко, В. С. Некрасов Іван Степанович – організатор технічної освіти в Миколаєві (до 150-річчя від дня народження) / В. С. Наливайко, О. А. Гогоренко // Гуманіт. вісн. НУК. – Миколаїв : НУК, 2021. – Вип. 13. – С. 235–245.

Індустріальний інститут, Механіко-технічне училище, Некрасов І. С., Робочий технікум, технічна освіта, industrial institute, mechanical and technical school, Nekrasov I. S., working technical school, technical education