Розробка системи теплопостачання двох секційного 12-ти поверхового житлового будинку загальною площею 10237 м2 по вул. Соборна 285 в м. Рівне з розробкою теплового пункту.

Вантажиться...
Ескіз

Дата

2022

Автори

Друзенко, О. А.

Назва журналу

Номер ISSN

Назва тому

Видавець

Анотація

В кваліфікаційній роботі проведено розробку системи теплопостачання двосекційного дванадцятиповерхового житлового будинку, яка виконана відповідно з діючими нормами і правилами. Розроблена система вона двотрубна розподільна з розведенням трубопроводів у конструкції підлоги. Як опалювальні прилади прийняті конвектори опалювальні «Универсал ТБ» типу КСК20. В житловому будинку запроектована припливно-витяжна вентиляція з природним спонуканням руху повітря. Припливне повітря надходить через припливні клапани, встановлені у плетінні вікон. Витяжна вентиляція здійснюється з кухонь, вбиралень та ванних кімнат через приставні канали. Розроблено тепловий пункт. Проведені заходи з охорони праці та охорони навколишнього середовища.

Опис

Друзенко, О. А. Розробка системи теплопостачання двох секційного 12-ти поверхового житлового будинку загальною площею 10237 кв. м. по вул. Соборна 285 в м. Рівне з розробкою теплового пункту : бакалаврська робота ; 144 "Теплоенергетика" / О. А. Друзенко ; наук. кер. С. М. Анастасенко. – Первомайськ : ПФ НУК, 2022. – 63 с.

Ключові слова

опалення, вентиляція, теплоносій, конвектори, термостат, припливна система, гідравлічний розрахунок, втрати тиску

Бібліографічний опис