Кошкін, Костянтин Вікторович
Фаріонова, Тетяна Анатоліївна
Шнейдер, Олена Борисівна

Методичні вказівки містять повний теоретичний курс з дисципліни "Інформаційні системи в банківських установах". Включають теоретичні основи і методичні приклади інформаційного забезпечення банківської системи України. Методичні вказівки призначені для студентів спеціальності "Фінанси", "Управління проектами", можуть бути корисними для дипломного проектування, а також для студентів і аспірантів, які займаються розробкою та дослідженням інформаційних систем.

Кошкін, К. В. Інформаційні системи і технології у діяльності НБУ. Міжнародна електронна мережа міждержавних розрахунків SWIFT : метод. вказівки / К. В. Кошкін, Т. А. Фаріонова, О. Б. Шнейдер. - Миколаїв : НУК, 2007. - 80 с. + ел. копія.

інформаційні системи і технології, діяльність НБУ, міжнародна електронна мережа міждержавних розрахунків SWIFT, методичні вказівки, банківські установи, інформаційне забезпечення