Лепілова, М. С.
Трохименко, Г. Г.

Під час виконання роботи, була вивчена фітонцидна активність найбільш поширених кімнатних рослин, враховані умови їхнього можливого зростання в аудиторіях кафедри «Екологічної безпеки», де навчається найбільша кількість студентів, і запропонована схема МЕФ-дизайну.

Лепілова, М. С. Розробка медико-екологічного фітодизайну учбових приміщень кафедри «Екологічної безпеки» / М. С. Лепілова, Г. Г. Трохименко // Матеріали VIII Міжнар. наук.-техн. конф. "Проблеми екології та енергозбереження в суднобудуванні". – Миколаїв : НУК, 2013.

учбові приміщення, медико-екологічній фітодизайн, метод фітопроектування, оздоровлення повітря, фітонцидна активність