Получение конденсата при охлаждении воздуха на входе ГТУ

Радченко, А. Н.
Портной, Б. С.
Прядко, А. И.
Андреев, А. А.
Радченко, А. М.
Портной, Б. С.
Прядко, О. І.
Андреєв, А. А.
Radchenko, А. N.
Portnoy, B. S.

Досліджено можливість отримання води при конденсації водяної пари в процесі двоступеневого охолодження циклового повітря на вході ГТУ тепловикористовуючими абсорбційною бромистолітієвою і хладоновою ежекторною холодильними машинами, що утилізують теплоту відпрацьованих газів. Проаналізовано залежність кількості конденсату, що випадає в ступенях попереднього охолодження повітря на вході ГТУ холодною водою від АБХМ і глибокого охолодження хладоновою ежекторною холодильною машиною, від розподілу теплових навантажень між ступенями. Наведено результати розрахунків кількості конденсату, що випадає, для кліматичних умов півдня України.

Получение конденсата при охлаждении воздуха на входе ГТУ = Producing condensate during air cooling at the inlet of GTU / А. Н. Радченко, Б. С. Портной, А. И. Прядко, А. А. Андреев // Авиационно-космическая техника и технология. – 2017. – № 3(138). – С. 99–103.

охлаждение, воздухоохладитель, конденсат, теплоиспользующая холодильная машина, газотурбинная установка, охолодження, охолоджувач повітря, конденсат, тепловикористовуюча холодильна машина, газотурбінна установка, cooling, air cooler, condensate, waste heat recovery chiller, gas turbine unit