Навчально-методичні матеріали (ПВККМ)

Лабораторні роботи з курсів «Контроль якості виробів із композиційних матеріалів», «Діагностика та дефектоскопія»
    (2021) Соломонюк, Н. С.; Копійка, С. В.
    Вміщено методичні вказівки до лабораторних робіт з курсів «Контроль якості виробів із композиційних матеріалів», «Діагностика та дефектоскопія», методики визначення різних дефектів структури в матеріалах та матеріали для вивчення технічно-апаратного оформлення дефектоскопії. Призначено для студентів спеціальності «Проєктування та виробництво конструкцій із композиційних матеріалів» та інших матеріалознавчих спеціальностей. Можуть бути використані також аспірантами й магістрантами матеріалознавчих, кораблебудівних та машинобудівних спеціальностей вищих навчальних закладів під час виконання дослідницьких робіт.
    Методичні вказівки до розрахункових завдань з дисципліни "Фізико-хімічні основи технологічних процесів"
    (2010) Петрюк, Ольга Володимирівна
    Методичні вказівки містять основні формули, розрахункові схеми та приклади, що розглядаються при викладанні цієї дисципліни для бакалаврів напряму підготовки 051101 «Авіація та ракетобудування» (спеціальність "Конструювання та виробництво виробів із композиційних матеріалів"). Наведено 40 основних індивідульних та 10 додаткових розрахункових завдань. Мета методичних вказівок: ознайомлення з основами аналізу руху розплаву наповненого термопласту всередині каналів різного поперечного перерізу для вибору оптимальних параметрів технологічного процесу, формуючого інструменту або оснащення. Завдання вказівок: засвоєння і закріплення студентами теоретичних та практичних навичок при обґрунтуванні основних параметрів техно-логічних процесів виробництва полімерних композиційних матеріалів. Методичні вказівки призначено для студентів денної і заочної форми навчання спеціальності, а також для студентів інших навчальних закладів та фахівців.
    Методичні вказівки до курсового проектування з дисципліни "Загальне проектування та виробництво суден із композиційних матеріалів"
    (2009) Бурдун, Євген Тимофійович; Гейко, Сергій Петрович
    Методичні вказівки містять порядок розрахунку корпусних зв'язків яхт та катерів із склопластику за Правилами Бюро Верітас. Призначено для студентів 5 курсу спеціальності "Конструювання та виготовлення виробів із композиційних матеріалів", а також спеціальностей кораблебудівного факультету. Може бути корисним для фахівців в галузі малотоннажного суднобудування.