Навчально-методичні матеріали (ІТтаФМД)

Методичні вказівки до виконання лабораторних робіт з курсу «Операційні системи»
    (2022) Гучек Петро Йосипович; Литвиненко Олена Іванівна
    У вказівках подано завдання до лабораторних робіт та приклади їх виконання. Призначені для студентів Херсонської філії НУК, які навчаються за спеціальністю 121 «Інженерія програмного забезпечення», а також для студентів усіх інших споріднених спеціальностей, що вивчають основи операційних систем.
    Методичні вказівки до виконання лабораторних робіт з курсу «Проєктний практикум»
    (2023) Дудченко Олег Миколайович; Карпова Світлана Олегівна
    Вміщено методичні вказівки з визначення основних завдань до лабораторних робіт з курсу «Проєктний практикум». Методичні вказівки є організаційно-методичним документом. Призначено для студентів спеціальності 121 «Інженерія програмного забезпечення» Херсонського навчально-наукового інституту НУК. Можуть бути використані студентами споріднених спеціальностей.
    Основи програмної інженерії
    (2019) Дудченко, Олег Миколайович; Карпова, Світлана Олегівна
    Метою циклу лабораторних робіт є практичне ознайомлення студентів з основами програмування, а також з базовими концепціями програмної інженерії. Після вивчення даної дисципліни студенти повинні оволодіти основними навиками моделювання та проектування програмних продуктів, а також розуміти основні вимоги до розробки програмного забезпечення, до програмної архітектури та тестування програмних продуктів. Призначено для студентів І курсу спеціальності 121 "Інженерія програмного забезпечення" Херсонської філії НУК.
    "CASE-засоби розробки та тестування програмного забезпечення"
    (2018) Дудченко, О. М.; Карпова, С. О.