Навчально-методичні матеріали. Кафедра дизайну

Дипломне проєктування дизайну суднового інтер’єру
    (2022) Данильченко, Н. В.; Сергієнко, О. М.; Пишнєв, С. М.
    Вміщено стислий теоретичний навчальний матеріал з курсу «Дизайн- проєктування суднового середовища», який стосується проєктування суднового інтер’єру малих суден, а також рекомендації і приклади щодо виконання дипломного проєкту бакалавра. Призначено для студентів спеціальності 022 «Дизайн» (освітня програма «Дизайн середовища»).
    Дипломне проєктування дизайну суднового інтер’єру
    (2022) Данильченко, Н. В.; Сергієнко, О. М.; Пишнєв, С. М.
    Вміщено стислий теоретичний навчальний матеріал з курсу «Дизайн-проєктування суднового середовища», який стосується проєктування суднового інтер’єру малих суден, а також рекомендації і приклади щодо виконання дипломного проєкту бакалавра. Призначено для студентів спеціальності 022 «Дизайн» (освітня програма «Дизайн середовища»).
    Виконання завдань з академічного рисунка для спеціальності "Дизайн інтер'єра"
    (2008) Берлов, Сергій Анатолійович
    Наведено навчальну програму з рисунка та загальні методичні рекомендації щодо її засвоєння. Рекомендації подано у методичній послідовності відповідно до тем, які викладені у програмі. Кожну тему проілюстровано рисунками. Призначено для студентів першого курсу денної форми навчання за спеціальністю "Дизайн".