Навчально-методичні матеріали. Кафедра дизайну

Методичні вказівки до літньої пленерної практики
    (2020) Портнов Дмитро Володимирович
    Запропоновано перелік практичних завдань з базових дисциплін для роботи на пленері та рекомендації щодо їх виконання. Призначено для студентів дизайнерських спеціальностей, що проходять курс навчання з дисциплін "Рисунок" та "Живопис" у вищих навчальних закладах.
    Збірник тестових завдань із загальної фізики
    (2020) Мочалов Олександр Олександрович; Шенкевич Володимир Миколайович; Шаповал Наталя Олександрівна; Ушкац Михайло Вікторович; Коваль Сергій Станіславович; Буруніна Жанна Юріївна; Євфимко Костянтин Дмитрович; Ткаченко Тетяна Олександрівна; Бойко Олена Петрівна; Свінцова Ірина Іванівна
    Метою тестових завдань є надання допомоги студентам у засвоєнні теоретичних основ механіки та в підготовці до поточного і підсумкового контролю знань. Призначено для студентів, які вивчають курс фізики.
    Дипломне проєктування дизайну суднового інтер’єру
    (2022) Данильченко, Н. В.; Сергієнко, О. М.; Пишнєв, С. М.
    Вміщено стислий теоретичний навчальний матеріал з курсу «Дизайн-проєктування суднового середовища», який стосується проєктування суднового інтер’єру малих суден, а також рекомендації і приклади щодо виконання дипломного проєкту бакалавра. Призначено для студентів спеціальності 022 «Дизайн» (освітня програма «Дизайн середовища»).
    Виконання завдань з академічного рисунка для спеціальності "Дизайн інтер'єра"
    (2008) Берлов, Сергій Анатолійович
    Наведено навчальну програму з рисунка та загальні методичні рекомендації щодо її засвоєння. Рекомендації подано у методичній послідовності відповідно до тем, які викладені у програмі. Кожну тему проілюстровано рисунками. Призначено для студентів першого курсу денної форми навчання за спеціальністю "Дизайн".