Навчально-методичні матеріали (Ф та М)

Кратні, криволінійні, поверхневі інтеграли
    (2021) Романчук Наталя Олександрівна; Ушкац Михайло Вікторович; Майборода Олександр Валерійович; Пєтков Ігор Володимирович; Romanchuk N. О.; Ushkats M. V.; Maiboroda О. V.; Perkov І. V.
    Представлено навчальний посібник для проведення лекційних та практичних занять з розділу «Кратні, криволінійні, поверхневі інтеграли». Матеріал подано у вигляді семи лекцій, кожна з яких містить основні означення, властивості, теореми та приклади розв’язування задач. Наведено приклади розв’язків більш ніж ста задач з даного розділу. Призначено студентам, аспірантам та викладачам для підготовки до лекційних і практичних занять. Також буде корисним студентам, яким зручно вивчати вищу математику англійською мовою.
    Диференціальні рівняння
    (2023) Романчук Наталя Олександрівна; Ушкац Михайло Вікторович; Пєтков Ігор Васильович; Майборода Олександр Валерійович; Romanchuk N. О.; Ushkats M. V.; Petkov І. V.; Maiboroda О. V.
    Представлено методичні розробки для проведення практичних занять з розділу «Диференціальні рівняння». Розроблено п’ять практичних занять, для кожного з яких викладено основні теоретичні відомості, завдання для аудиторної, самостійної роботи студентів та їх розв’язки. Посібник призначено для студентів та викладачів.
    Збірник тестових завдань із загальної фізики
    (2020) Мочалов Олександр Олександрович; Шенкевич Володимир Миколайович; Шаповал Наталя Олександрівна; Ушкац Михайло Вікторович; Коваль Сергій Станіславович; Буруніна Жанна Юріївна; Євфимко Костянтин Дмитрович; Ткаченко Тетяна Олександрівна; Бойко Олена Петрівна; Свінцова Ірина Іванівна
    Метою тестових завдань є надання допомоги студентам у засвоєнні теоретичних основ механіки та в підготовці до поточного і підсумкового контролю знань. Призначено для студентів, які вивчають курс фізики.
    Механіка
    (2022) Буруніна Жанна Юріївна; Шаповал Наталя Олександрівна
    Метою методичних вказівок є надання допомоги студентам заочної форми навчання в засвоєнні теоретичних основ механіки та підготовці до виконання контрольних робіт і підсумкового контролю знань. Призначено для студентів заочної форми навчання.