Навчально-методичні матеріали (МП)

Основы новейшей корабельной инженерии. Корпусные конструкции
    (2020) Жуков, Ю. Д.; Гайдай, А. Ю.; Лобанова, О. Н.
    Метрологія: терміни, визначення та основні положення
    (2009) Гордєєв, Борис Миколайович; Грєшнов, Андрій Юрійович; Гущин, Володимир Миколайович
    Викладено основні терміни, визначення та основні положення з метрології та метрологічного забезпечення, відповідно до законодавчих та нормативних документів з метрології України. Наведені терміни обов'язкові для використання в усіх видах нормативної документації, довідковій, науково-технічній та навчально-методичній літературі, з метрології та метрологічного забезпечення, а також для робіт зі стандартизації або при використанні результатів цих робіт, включаючи програмні засоби для комп'ютерних систем. Методичні вказівки призначені для підготовки студентів напрямів 8.051003 "Приладобудування" та 7.050102 "Комп'ютерна інженерія" при виконанні лабораторних робіт, курсових та дипломних проектів, і може бути корисним студентам інших інженерних спеціальностей, а також фахівцям і керівникам підприємств.
    Методические указания к лабораторным работам по курсам "Основы теории измерительных приборов", "Проектирование измерительных приборов". Ч. 1. Акселерометры
    (2009) Снигур, Анатолий Кириллович
    Исследуются отдельные типы акселерометров с пружинным и упругим подвесами инерционной массы, акселерометры компенсационного типа (сухие и поплавковые), с помощью электродинамического стенда, ротационной установки в виде одинарной центрифуги и трехстепенной поворотной платформы. Приводятся основные аналитические зависимости, объясняющие работу акселерометров и используемых установок, а также математические и физические зависимости, необходимые для обработки результатов испытаний. Методические указания предназначены для студентов приборостроительных специальностей вузов при выполнении четырех лабораторных работ по курсам "Основы теории измерительных приборов", "Проектирование измерительных приборов". Могут быть полезны инженерам и аспирантам этих специальностей.