Навчально-методичні матеріали (МіКМ)

Методичні вказівки до виконання лабораторних робіт з теорії механізмів і машин
    (2007) Кіпрєєв, Юрій Миколайович; Іванов, Дмитро Юрійович
    Подано методику виконання лабораторних робіт з теорії механізмів і машин. Наведено найбільш поширені роботи: структурний аналіз та синтез плоских механізмів, кінематичне дослідження важільних механізмів, визначення інерційних характеристик механізмів. Викладено скорочені теоретичні відомості, описи лабораторного обладнання, порядок виконання робіт, а також контрольні запитання до кожної з робіт. Призначені для студентів машинобудівного інституту.
    Розрахунок і конструювання допоміжних технологічних гвинтових механізмів
    (2008) Алексієнко, Валерій Валентинович
    В методичних вказівках викладено загальні основи конструювання і розрахунку передач гвинт-гайка. Розглянуто розрахунки і конструювання основних гвинтових механізмів. Методичні вказівки призначені для студентів усіх форм навчання, включаючи заочну та дистанційну, машинобудівного, кораблебудівного інститутів, а також інституту автоматики і електротехніки, які вивчають основи конструювання, деталі машин і основи конструювання, основи конструювання елементів приладів, конструювання машин та механізмів – прикладна механіка.