Навчально-методичні матеріали (ЕМ)

Методичні вказівки до практичних робіт "Технологія машинобудування"
    (2020) Ошовський, Віктор Якович; Каіров, Олексій Сергійович
    Методичні вказівки розроблені відповідно до програми курсу "Технологія машинобудування" та навчального плану підготовки бакалаврів спеціальності 131 – "Прикладна механіка", освітня програма "Технологія машинобудування". До кожної роботи дані тема, мета, завдання, теоретичні вдомості та порядок виконання. Вказівки призначені студентам для підготовки до практичних робіт та їх виконання.
    Методичні вказівки до курсового проектування з дисципліни "Технологія обробки типових деталей та складання машин"
    (2020) Ошовський, Віктор Якович; Каіров, Олексій Сергійович
    В методичних вказівках приведені нормативні і науково-методичні рекомендації щодо курсового проектування з дисципліни "Технологія обробки типових деталей та складання машин" для студентів-здобувачів ступеню освіти "Бакалавр" за освітньою програмою "Технологія машинобудування" спеціальності 131 – "Прикладна механіка". Методичні вказівки призначені для ознайомлення студентів зі структурою, змістом, тематикою та методикою виконання і оформлення курсового проекту. Приведені рекомендації дозволять студентам на основі знань і умінь, отриманих при вивченні фахових дисципліни та відповідних науково-методичних і довідникових джерел, придбати практичні навички з проектування технологічних процесів виготовлення деталей машин.
    Методичні вказівки до курсової роботи з дисципліни "Технологія обробки спеціальних деталей"
    (2019) Каіров, Олексій Сергійович; Ошовський, Віктор Якович
    В методичних вказівках приведені нормативні і науково-методичні рекомендації щодо виконання курсової роботи з дисципліни "Технологія обробки спеціальних деталей" для студентів-здобувачів ступеню освіти "Магістр" за освітньою програмою "Технології енергетичного машинобудування" спеціальності 131 – "Прикладна механіка". Методичні вказівки призначені для ознайомлення студентів зі структурою, змістом та методикою виконання і оформлення курсової роботи. Приведені рекомендації дозволять студентам на основі знань і умінь, отриманих при вивченні фахових дисципліни та відповідних науково-методичних і довідникових джерел, придбати практичні навички з проектування технологічних процесів виготовлення деталей машин спеціального призначення.