Навчально-методичні матеріали (ЕХ)

Методичні вказівки для підготовки до лабораторних робіт з курсу "Біохімія" (експериментальна частина)
    (2011) Мащенко, В. В.; Кулалаєва, Н. В.
    Вказівки містять лабораторні роботи з курсу "Біохімія" та необхідні вимоги до їх виконання. В кожній темі викладені короткі теоретичні відомості, запитання та задачі для самоконтролю знань і захисту відповідної теми. Призначено для студентів Гуманітарного інституту спеціальності 6.010200 "Олімпійський та професійний спорт", для вчителів та учнів шкіл з поглибленим вивченням природничих наук.
    Методичні вказівки для підготовки до лабораторних робіт з курсу "Біохімія спорту" (експериментальна частина)
    (2011) Мащенко, В. В.; Кулалаєва, Н. В.
    Методичні вказівки містять матеріали для організації лабораторного практикуму та самостійної роботи студентів спеціальності 6.010202 "Спорт" з курсу "Біохімія спорту". До кожної теми, передбаченої навчальною програмою, подані контрольні запитання та задачі. Призначено для студентів вузів, а також для вчителів та учнів шкіл з поглибленим вивченням природничих наук.
    Біохімія : робоча навчальна програма та конспект лекцій
    (2007) Мащенко, В. В.
    Видання містить теоретичні відомості з тем курсу, контрольні питання та тестові завдання. Призначено для студентів Гуманітарного інституту спеціальності 6.010200 "Олімпійський та професійний спорт", для вчителів та учнів шкіл з поглибленим вивченням природничих наук.
    Методичні вказівки для підготовки до лабораторних робіт з курсу хімії. Ч. 2. Електрохімічні процеси
    (2004) Кельїна, Світлана Юріївна
    Вказівки містять теоретичні довідки, необхідні для виконання лабораторних робіт з електрохімії.
    (2011) Мащенко, Валентина Василівна; Кулалаєва, Наталя Валеріївна
    Енергетика та напрямок хімічних процесів
    (2002) Кельїна, Світлана Юріївна; Камінська, Євгенія Георгіївна
    Вказівки містять теоретичний матеріал, методи розв'язання задач для засвоєння теми "Енергетика та напрямок хімічних процесів", задачі і вправи для самопідготовки.
    Методичні рекомендації з дисципліни "Моніторинг навколишнього середовища" для підготовки до лабораторних робіт з аналітичної хімії
    (2005) Кельїна, Світлана Юріївна
    Рекомедації містять теоретичні відомості для кращого засвоєння знань з аналітичної хімії, які потрібні при моніторингу навколишнього середовища.
    Синтез високомолекулярних сполук
    (2007) Кельїна, Світлана Юріївна; Лічко, Олена Іванівна; Невинський, Олександр Георгійович
    Вказівки містять основні поняття та визначення хімії високомолекулярних сполук, класифікацію полімерів і закономірності процесів синтезу. Детально розглянуті механізми процесів полімеризації та поліконденсації, а також основні особливості хімічних перетворень у полімерах. Призначені для студентів, що вивчають хімію високомолекулярних сполук у технічних університетах нехімічного профілю.
    Классы неорганических соединений
    (2008) Кельина, Светлана Юрьевна; Мащенко, Валентина Васильевна; Личко, Елена Ивановна
    Методические указания содержат справочные данные по основным химическим понятиям и раздел "Классы неорганических соединений", которые необходимы для подготовки к изучению университетского курса химии; рассмотрены методы решения основных типов задач из соответствующих разделов и предложены упражнения и задачи для самостоятельной подготовки и самоконтроля знаний. Указания предназначены для студентов всех специальностей и иностранных слушателей.
    Електрохімія
    (2004) Кельїна, Світлана Юріївна; Яновська, Оксана Володимирівна
    Подано теоретичні матеріали, методи розв’язання задач для засвоєння теми "Електрохімія", задачі і вправи для самостійної підготовки. Вказівки призначені для студентів, які поглиблено вивчають електрохімію, і можуть бути корисними для всіх спеціальностей.
    Збірник індивідуальних завдань з хімії
    (2002) Кельїна, Світлана Юріївна; Лічко, Олена Іванівна; Невинський, Олександр Георгійович; Мащенко, Валентина Василівна; Кулалаєва, Наталя Валеріївна; Гирля, Людмила Миколаївна
    Збірник містить завдання з основних розділів курсу загальної хімії, приклади розв язання завдань, необхідні табличні дані та номери варіантів завдань. Призначено для студентів усіх спеціальностей.
    Біохімія
    (2007) Мащенко, Валентина Василівна
    Видання містить теоретичні відомості з тем курсу, контрольні питання та тестові завдання. Призначено для студентів гуманітарного інституту спеціальності 6.010200 "Олімпійський та професійний спорт", для вчителів та учнів шкіл з поглибленим вивченням природничих наук.
    (2011) Мащенко, Валентина Василівна; Кулалаєва, Наталя Валеріївна