Навчально-методичні матеріали (ФВтаС)

Щоденник до виконання практичних занять з дисципліни «Фізичне виховання» для спеціального медичного відділення під час дистанційного навчання
    (2023) Сокол Ольга Володимирівна
    Методичні вказівки є організаційно-методичним документом, що визначає порядок і методику виконання студентами практичних та самостійних робіт з дисципліни «Фізичне виховання» для спеціального медичного відділення під час дистанційного навчання. Методичні вказівки схвалено методичною радою Навчально-наукового гуманітарного інституту НУК ім. адм. Макарова і затверджено як організаційно-методичні вказівки для студентів НУК ім. адм. Макарова всіх спеціальностей. Призначено для студентів закладів вищої освіти усіх спеціальностей, які вивчають дисципліну «Фізичне виховання», а також для викладачів цих дисциплін.
    Техніко-тактична підготовка волейболістів
    (2009) Сокол, О. В.
    Посібник є збірником ігрових вправ для розвитку спеціальних фізичних якостей, для вдосконалення елементів техніки і тактики гри. Розглянуто питання щодо фізичної, техніко-тактичної і теоретичної підготовки волейболістів. Наведено практичні та методичні рекомендації щодо вдосконалення навчально-тренувального процесу. Призначено для студентів спеціальності "Олімпійський і професійний спорт", викладачів кафедри фізичного виховання, профільних кафедр інститутів фізичної культури, а також для тренерів ДЮСШ.
    Технічна підготовка волейболістів
    (2009) Сокол, О. В.
    У посібнику розглянуто питання щодо навчання техніки гри у волейбол. Посібник становить собою збірник ігор, естафет та ігрових вправ для розвитку спеціальних фізичних якостей, для вдосконалення елементів техніки гри. Праця сприятиме уникненню низки труднощів практичного характеру для тренера-викладача, уточненню специфіки навчально-тренувального процесу в волейболі. Навчальний посібник може бути рекомендованим для впровадження у практику навчально-тренувального процесу ДЮСШ, кафедри фізичного виховання, профільних кафедр інститутів фізичної культури.
    Основи гігієни у спортивній діяльності
    (2016) Марцінковський, І. Б.; Трушляков, Є. І.; Яцунський, О. С.
    Підручник створено з урахуванням завдань навчального курсу "Гігієна", передбачених програмою вищої педагогічної школи для студентів небіологічних спеціальностей. Структурно підручник побудований у формі розділів за темами, де висвітлені головні загальнотеоретичні й методологічні аспекти гігієни, розглянуті методи досліджень різноманітних чинників навколишнього середовища і його вплив на організм людини з метою формування у студентів гігієнічного світогляду для подальшого застосування отриманих знань у їх майбутній професійній діяльності. Рекомендовано для студентів вищих навчальних закладів ІІІ–IV рівня акредитації, які навчаються за спеціальностями "Олімпійський та професійний спорт" і "Фізичне виховання".