Наведено навчальну програму, методичні вказівки та контрольні завдання з дисципліни "Основи суднової енергетики" для студентів спеціальностей 271 "Річковий та морський транспорт" та 135 "Суднобудування" заочної форми навчання. Матеріал відповідає новій редакції Конвенції й Кодексу ПДНВ у зв'язку з Манільськими поправками 2010 р. Призначено для студентів спеціальностей, що вивчають дисципліну "Основи суднової енергетики", а також для студентів денного відділення при самостійній роботі.

Горбов, В. М. Методичні вказівки до вивчення дисципліни "Основи суднової енергетики" для студентів заочної форми навчання / В. М. Горбов, М. О. Гоцуляк. – Миколаїв : НУК, 2019. – 64 c.