Єпіфанов, О. А.
Димо, Б. В.
Пацурковський, П. А.

Методичні вказівки містять рекомендації і приклад теплового розрахунку реконструкції парового котла у зв’язку з переведенням на інше паливо. Вказівки розраховано на спільне використання з нормативним методом теплового роз-рахунку 1973 р. і призначено для студентів денного та заочного відділень машинобудівного навчально-наукового інституту НУК, які навчаються за спеціальністю 144 «Теплоенергетика».

Єпіфанов, О. А. Тепловий розрахунок реконструкції парового котла : метод. вказівки до виконання курсового проекту з дисципліни «Топки та котельні установки, ядерні реактори та парогенератори» для студентів спеціальності 144 «Теплоенергетика» / О. А. Єпіфанов, Б. В. Димо, П. А. Пацурковський. – Миколаїв : НУК, 2022. – 76 с.