Проблеми організації навчально-виховного процесу у вищих навчальних закладах з урахуванням технологій здоров’язбереження

2016-05

Бірюк, С. В.
Грицай, Ю. О.
Biriuk, Svitlana
Grytsay, Yuri

У статті розглядаються питання організації навчального-виховного процесу з фізичного виховання у вищих навчальних заклада з урахуванням технологій здоров’язбереження, проблеми зміцнення здоров'я студентської молоді та виховання стійкої потреби в систематичних заняттях фізичною культурою.

Грицай, Ю. О. Проблема організації навчально-виховного процесу у вищих навчальних закладах з урахуванням технологій здоров’язбереження / Ю. О. Грицай, С. В. Бірюк // Педагогічні науки : наук. вісн. МНУ. – Миколаїв : МНУ ім. В. О. Сухомлинського, 2016. – № 2 (53). – С. 56–58.

технології здоров’язбереження, фізичне виховання, студентська молодь, організація навчально-виховного процесу, технологии здоровьесбережения, физическое воспитание, студенческая молодежь, организация учебно-воспитательного процесса, health-saving technologies, physical education, students, organization of the educational process