Амандурдиєв, М. К.
Amandurdyyev, Mergen

Кваліфікаційна робота присвячена розробці навчального електронного комплексу для вивчення паронімів російської мови студентами-іноземцями. Основні завдання дослідження - визначити, що таке пароніми, їх групи, проаналізувати типи паронімів та їхні універсальні характеристики. Особливу увагу приділено важливості паронімів при вивченні російської мови як іноземної і прийомам їх розмежування. У практичній частині представлено веб-сайт «Електронний комплекс для вивчення паронімів російської мови студентами-іноземцями». Даний комплекс призначений для дистанційної, самостійної навчальної роботи студентів-іноземців. Цей комплекс допоможе студентам-іноземцям коригувати свої вміння, поповнювати і розширювати знання, отримані на лекціях і практичних заняттях.

Амандурдиєв, М. К. Електронний комплекс для вивчення паронімів російської мови студентами-іноземцями = Electronic complex for studying paronyms of the Russian language by foreign students aspects : робота на здобуття рівня магістра ; спец. 035 “Філологія“ / М. К. Амандурдиєв ; наук. кер. О. А. Дубова. – Миколаїв : НУК, 2020. – 118 с.

паронім, паронімія, електронний комплекс, paronym, paronymy, electronic complex