Методичні вказівки до виконання розрахунково-графічної (курсової) роботи "Комплексна оцінка стійкості об'єктів економіки та адміністративно-територіальних одиниць у надзвичайних ситуаціях"

Вантажиться...
Ескіз

Дата

2010

Автори

Михайлюк, В. О.
Ізотов, В. І.
Мармазинський, О. А.

Назва журналу

Номер ISSN

Назва тому

Видавець

Анотація

Методичні вказівки є організаційно-методичним документом, що визначає порядок та методику виконання розрахунково-графічної (курсової) роботи студентів за темою "Комплексна оцінка стійкості об’єктів економіки та адміністративно територіальних одиниць у надзвичайних ситуаціях". Розрахунково-графічна робота є завершальним етапом вивчення дисципліни "Цивільна оборона" та підґрунтям для розробки питань розділу дипломного проекту (роботи) з питань безпеки життєдіяльності (БЖД) та цивільної оборони (ЦО). Методичні вказівки створені відповідно до програми підготовки студентів вищих навчальних закладів (ВНЗ) за курсом "Цивільна оборона".

Опис

Михайлюк, В. О. Методичні вказівки до виконання розрахунково-графічної (курсової) роботи "Комплексна оцінка стійкості об’єктів економіки та адміністративно територіальних одиниць у надзвичайних ситуаціях" / В. О. Михайлюк, В. І. Ізотов, О. А. Мармазинський. – Миколаїв: НУК, 2010. – 61 с.

Ключові слова

безпека життєдіяльності, надзвичайна ситуація, засоби індивідуального захисту, потенційно небезпечний об'єкт, аварійно-рятувальні роботи

Бібліографічний опис