Розробка системи подачі газу для газового двигуна потужністю 100 кВт, що працює не генераторному газу. Прототип – 6Ч 13/14

Вантажиться...
Ескіз

Дата

2022

Автори

Гандзюк, Микола Олегович

Назва журналу

Номер ISSN

Назва тому

Видавець

Анотація

Пояснювальна записка до кваліфікаційної роботи на тему «Розробка системи подачі газу для газового двигуна потужністю 100 кВт, що працює на генераторному газу. Прототип 6Ч13/14» складається із Вступу, 4 розділів, Висновку та 5 Додатків – 5 листів креслень формату А4. В текстовій частині пояснювальної записки приведений опис конструкції двигуна-прототипу 6Ч13/14, розрахований робочий процес газового двигуна 6ГЧ13/14 з визначенням його основних параметрів, приведене обґрунтування вибраної системи подачі газу. Також виконані необхідні розрахунки на міцність деталей проектованого двигуна. На завершення в кваліфікаційній роботі розроблені заходи з охорони праці та навколишнього середовища, зроблено загальні висновки по виконаній роботі. Додатки до пояснювальної записки містять специфікації на газовий двигун 6ГЧ13/14, камеру змішувальну, клапан; креслення газового двигуна 6ГЧ13/14 (поперечний переріз), схему системи подачі газу, камеру змішувальну, клапан, а також індикаторну діаграму та діаграми сил, що діють на КШМ.

Опис

Гандзюк, М. О. Розробка системи подачі газу для газового двигуна потужністю 100 кВт, що працює не генераторному газу. Прототип – 6Ч 13/14 : бакалаврська робота ; спец. 142 "Енергетичне машинобудування" / М. О. Гандзюк ; наук. кер. В. В. Нестеренко. – Первомайськ : ПННІ НУК, 2022. – 66 с.

Ключові слова

газовий двигун, робочий цикл, охорона праці, система подачі газу, клапан, 142 "Енергетичне машинобудування"

Бібліографічний опис