2015-05-21

НУК

Наведено теоретичні відомості та довідкову інформацію для виконання завдань курсових робіт з дисципліни, а саме: основні відомості про структуру графічної бібліотеки Swing, використання шаблону проектування MVC, середовищ розробки мовою Java та відповіді на основні питання, пов'язані з організацією і методикою виконання лабораторних робіт. Призначено для студентів денної і заочної форм навчання спеціальності 8.05010101 "Інформаційні управляюючі системи та технології". Можуть бути використані студентами інших спеціальностей.

Беркунський, Є. Ю. Методичні вказівки до виконання курсових робіт з дисципліни "Мова програмування Java" / Є. Ю. Беркунський. – Миколаїв : НУК, 2015. – 29 c.