Стандартизація технічної документації

Воробйов, Л. П.
Ткач, Михайло Романович
Ліпін, Валерій Григорович

У роботі подаються стислі відомості про державну систему стандартизації, категорії стандартів, чинних в Україні, склад і зміст ДСС, основні її терміни та визначення, системи стандартів і міжнародні нормативні документи зі стандартизації. Наводиться також інформація про Єдину систему конструкторської документації, основні її документи та класифікаційні групи. Вказівки призначені для студентів перших курсів університету.

Воробйов, Л. П. Стандартизація технічної документації : метод. вказівки / Л. П. Воробйов, М. Р. Ткач, В. Г. Ліпін. - Миколаїв : НУК, 2004. - 20 с. + ел. копія.

стандартизація, технічна документація, категорії стандартів, терміни та визначення, Єдина система конструкторської документації