Матвієнко Людмила Володимирівна

Навчально-методичний посібник знайомить з основними аспектами та проблемами курсу «Соціологія», розкриває актуальні питання історії розвитку світової соціологічної думки, суспільства, стратифікації, особистості, соціальних інститутів та методику соціального дослідження. До кожної лекції подано рекомендовану літературу, сформульовані контрольні запитання, тестові завдання, короткий соціологічний словник. Призначено для студентів вищих навчальних закладів різних рівнів акредитації.

Матвієнко, Л. В. Соціологія : навч.-метод. посібник для студентів денної та заочної форм навчання / Л. В. Матвієнко. – Миколаїв : НУК, 2023. – 140 с.