Трибулькевич, К. Г.
Trybulkevych, K. H.

Здійснено аналіз етапів розвитку морської освіти у період з 1900 до 2019 рр. Визначено роль вивчення іноземних мов у закладах вищої освіти морського профілю на прикладі Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова. Зроблено висновок про три піки зростання уваги до вивчення іноземних мов у закладах вищої освіти морського профілю.

Трибулькевич, К. Г. Мовна освіта у вищих закладах освіти морського профілю у ХХ − на початку ХХІ ст. / К. Г. Трибулькевич // Гуманіт. вісн. НУК. – Миколаїв : НУК, 2021. – Вип. 13. – С. 215–223.

заклади вищої освіти морського профілю, іноземні мови, прикладна лінгвістика, історія морської освіти, суднобудування, професійні компетенції, Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова, міжкультурна комунікація, maritime higher education institutions, foreign languages, applied linguistics, history of marine education, shipbuilding, professional competences, Admiral Makarov National University of Shipbuilding, intercultural communication

Зібрання