Turbines at work

Кисельова, Т. В.
Давиденко, О. Б.

Методичні вказівки сприятимуть розвитку навичок усної англійської мови зі спеціальності "Енергетичне машинобудування", знайомлять студентів зі спеціальною термінологією. Метою вказівок є формування системи знань для читання спеціальної літератури, розвиток навичок розуміння та аналізу оригінальних текстів, накопичення словникового запасу та розвинення навичок усного мовлення. Методичні вказівки призначено для студентів І-ІІ курсів спеціальності "Енергетичне машинобудування".

Кисельова, Т. В. Turbines at work : метод. вказівки з англ. мови для студентів І–ІІ курсів спец. "Енергетичне машинобудування"/ Т. В. Кисельова, О. Б. Давиденко. – Миколаїв : НУК, 2017. – 36 c.

turbine, machinery, parts of turbines, turbines in action, water turbine, steam turbine, турбіна, обладнання, частини турбін, водна турбіна, парова турбіна