Методичні вказівки до виконання практичних завдань з дисципліни "Методи та засоби очищення повітря та води від забруднень"

Вантажиться...
Ескіз

Дата

2011

Автори

Благодатний, Володимир Валентинович
Магась, Наталія Іванівна

Назва журналу

Номер ISSN

Назва тому

Видавець

Анотація

Викладено теоретичні основи для проведення розрахунків процесів і характеристик засобів очищення повітря та води від забруднень. Описано конструкції і принцип дії сучасних апаратів для пиловловлювання, газо- та водоочищення. Наведено приклади розрахунків ефективності засобів захисту атмосфери та гідросфери від забруднень. Методичні вказівки призначені для студентів денної та заочної форми навчання спеціальності 6.040106 "Екологія, охорона навколишнього природного середовища та збалансоване природокористування".

Опис

Благодатний, В. В. Методичні вказівки до виконання практичних завдань з дисципліни "Методи та засоби очищення повітря та води від забруднень" / В. В. Благодатний, Н. І. Магась. - Миколаїв : НУК, 2011. - 56 с.

Ключові слова

методичні вказівки, методи очищення, засоби очищення, очищення повітря та води, апарати для пиловловлювання, засоби захисту атмосфери та гідросфери, водоочищення, газоочищення

Бібліографічний опис