Пилипчак, Віталій Іванович
Димо, Борис Васильович

Методичні вказівки містять рекомендації для індивідуальної роботи при вивченні студентами дисципліни "Основи енергетичного аудиту" спеціальностей 7.090506 "Турбіни", 7.0905.09 "Суднові енергетичні установки та устаткування", 7.090210 "Двигуни внутрішнього згоряння" та дисципліни "Енергетичний облік та аудит в теплоенергетиці" спеціальності 7.090510 "Теплоенергетика". Методичні вказівки є основою для виконання контрольної роботи студентами заочної форми навчання вказаних вище спеціальностей. Викладені основні методичні рекомендації до складання звіту, а також відомості з обсягу звіту , вимоги до його оформлення.

Пилипчак, В. І. Методичні вказівки, програма і контрольні завдання з дисципліни "Основи енергетичного аудиту" / В. І. Пилипчак, Б. В. Димо. - Миколаїв : НУК, 2008. - 40 с. + ел. копія.

методичні вказівки, основи енергетичного аудиту, енергетичний облік, теплоенергетика, паливно-енергетичні ресурси