Методичні вказівки до самостійної роботи студентів з дисципліни "Іноземна мова"

Вказівки містять перелік тем для самостійної роботи, завдання для індивідуальної та самостійної роботи студентів, перелік контрольних питань щодо підготовки до поточного модульного контролю з дисципліни, а також список рекомендованої літератури. Призначено для студентів першого та другого курсу денної форми навчання спеціальностей: 121 – Інженерія програмного забезпечення; 131 – Прикладна механіка; 135 – Суднобудування; 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка; 142 – Енергетичне машинобудування.

Бойко, Л. М. Методичні вказівки до самостійної роботи студентів з дисципліни "Іноземна мова" [Електронний ресурс] : електрон. вид. комбін. використання на DVD-ROM / Л. М. Бойко, Н. Ю. Черткова. – Миколаїв : НУК, 2017. – 3 електрон. опт. диски (DVD-ROM). – Назва з етикетки диска.