Сокол, О. В.
Смірнова, І. М.
Sokol, O. V.
Smirnova, I. N.

У статті позначена проблема організації і планування процесу фізичної підготовки у волейболістів груп початкової підготовки за рахунок раціональної побудови тренувального режиму в підготовчому періоді з застосуванням засобів і методів, спрямованих на розвиток швидкісно-силових здібностей, спеціальної витривалості і сили.

Сокол, О. В. Методика розвитку спеціальних рухових здібностей студентів-волейболістів груп початкової підготовки = Methodology of development of special motor abilities of students-volleyball players of primary training groups / О. В. Сокол, І. М. Смірнова // Гуманіт. вісн. НУК. – Миколаїв : Іліон, 2022. – Вип. 14. – С. 68–70.

волейбол, фізична підготовка, спортивне тренування, фізична культура, volleyball, physical training, athletic training, physical education