Методичні вказівки мають на меті надати допомогу студентам, які вивчають дисципліну "Технології використання робочих речовин". Наведено навчальну програму, методичні вказівки, питання для самостійної роботи по основних розділах дисципліни, знання яких є обов'язковим при підготовці механіків за спеціалізацією "Експлуатація суднових енергетичних установок". Призначено для студентів спеціальності 271 "Річковий та морський транспорт", спеціалізація "Експлуатація суднових енергетичних установок".

Кісєтов, Ю. В. Методичні вказівки до вивчення дисципліни "Технологія використання робочих речовин" / Ю. В. Кісєтов. – Миколаїв : НУК, 2018. – 48 с.