Відображено процес утворення та розвитку всеукраїнської студентської науково-практичної конференції «Актуальні проблеми соціально-гуманітарних наук: перспективи та виклики», що відбувається на кафедрі психології, філософії та соціально-гуманітарних дисциплін Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова.

Трибулькевич, К. Г. Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Актуальні проблеми соціально-гуманітарних наук: перспективи та виклики» шлях від початку до продовження = All-Ukrainian student scientific and practical conference «Topical problems of social and humanitarian sciences: perspectives and challenges» the way from the beginning to the continuatio / К. Г. Трибулькевич, М. О. Федоренко // Гуманіт. вісн. НУК. – Миколаїв : Іліон, 2023. – Вип. 16. – С. 82–84.

Національний університет кораблебудування, соціально-гуманітарні науки, студенти, науково-практична конференція, наукове життя, National University of Shipbuilding, social and humanitarian sciences, students, scientific and practical conference, scientific life