Ескіз недоступний

У доповіді розглядається питання ролі академічної бібліотеки щодо надання послуг з управління даними досліджень та проведення навчання для науковців, аспірантів, дослідників та викладачів. Представлені результати моніторингу публікацій, наявних в Інституційному репозитарії Національного університету кораблебудування за період 2019–2024 рр.

Костирко, Т. М. Інституційний репозитарій. Роль Наукової бібліотеки Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова в управлінні дослідницькими даними = Institutional Repository. The role of the Scientific Library of the Admiral Makarov National University of Shipbuilding in Research Data Management / Т. М. Костирко, К. С. Білоножко, О. А. Бондар, К. С. Диндеренко // Матеріали ХV міжнар. наук.-техн. конф. "Інновації в суднобудуванні та океанотехніці". – Миколаїв : НУК, 2024. – С. 773–779.

управління дослідницькими даними, інституційний репозитарій, публікаційна активність, відкрита наука, відкритий доступ, research data management, institutional repository, publication activity, open science, open access