Слаутіна, Тамара Геннадіївна
Кузнецова, Світлана Анатоліївна

У методичних вказівках наведено більше 100 тестових завдань з дисципліни "Джерела та системи теплопостачання промислових та комунальних об'єктів", які систематизовані згідно з навчальною програмою однойменного курсу. Це дає можливість використання їх не тільки для контролю з боку викладача, але й для самоконтролю засвоєння навчального матеріалу безпосередньо студентами. Методичні вказівки рекомендовані для студентів денної та заочної форм навчання за спеціальністю 6.050601 "Теплоенергетика".

Слаутіна, Т. Г. Збірник тестів з дисципліни "Джерела та системи теплопостачання промислових та комунальних об'єктів" / Т. Г. Слаутіна, С. А. Кузнецова. - Миколаїв : НУК, 2007. - 32 с. + ел. копія.

збірник тестів, системи теплопостачання, джерела теплопостачання, комунальні об'єкти, промислові об'єкти, методичні вказівки