Сандюк, Г. О.
Dubinskiy, Oleg
Сандюк, А. А.
Дубинский, О. Ю.

Стаття присвячена методиці викладання міжнародного морського права та морського приватного права. Врахований досвід викладачів кафедри морського та господарського права НУК імені адмірала Макарова. Досліджена відмінність у тематичних планах, методах викладання морського права для студентів спеціальностей 081 «Право», 271 «Річковий та морський транспорт» (спеціалізації «Експлуатація суднового електрообладнання та засобів автоматики» та «Експлуатація суднових енергетичних установок») та 135 «Суднобудування».

Сандюк, Г. О. Специфіка викладання міжнародного морського права та морського приватного права для студентів різних спеціальностей: досвід кафедри морського та господарського права НУК = Special Feature for Teaching the Law of the Sea and Maritime Law for Students of Different Specialties: Experience of the Maritime and Commercial Law Department of NUOS / Г. О. Сандюк, О. Ю. Дубинський // LEX PORTUS. – 2018. – № 2 (10). – С. 223–233.

методика викладання, морське право, methodology, teaching, maritime law, the Law of the Sea, методика преподавания, морское право