Горбов, Віктор Михайлович
Слаутіна, Тамара Геннадіївна
Січкарюк, Олександр Володимирович

Наведена навчальна програма, методичні вказівки та контрольні завдання з дисципліни "Суднові енергетичні установки" для студентів спеціальностей "Суднові енергетичні установки та устаткування", "Двигуни внутрішнього згоряння", "Турбіни", "Холодильні машини та установки", "Технологія суднового машинобудування" заочної форми навчання. Викладені матеріали можуть бути корисними для студентів інших спеціальностей, що вивчають дисципліну "Суднові енергетичні установки", а також студентів денного відділення при самостійній роботі.

Горбов, В. М. Методичні вказівки до вивчення дисципліни "Суднові енергетичні установки" для студентів заочної форми навчання / В. М. Горбов, Т. Г. Слаутіна, О. В. Січкарюк. - Миколаїв : НУК, 2004. - 52 с. + ел. копія.

методичні вказівки, суднові енергетичні установки, двигуни внутрішнього згорання, турбіни, холодильні машини, технологія суднового машинобудування