Давиденко, О. Б.
Задорожна, Т. П.
Davidenko, O. B.
Zadorozhna, T. P.

Проаналізовано різні підходи щодо використання онлайн-ресурсів та ІКТ для викладання іноземних мов в немовних закладах вищої освіти. Розглянуті деякі онлайн-платформи для дистанційного навчання іноземним мовам в немовних закладах вищої освіти. Визначено основні особливості використання таких технологій, їхні переваги та недоліки.

Давиденко, О. Б. Особливості використання онлайн-ресурсів та ІКТ для викладання іноземних мов у немовних закладах вищої освіти = Features of using online resources and ICT for teaching foreign languages in non-linguistic higher educational institutions / О. Б. Давиденко, Т. П. Задорожна // Гуманіт. вісн. НУК. – Миколаїв : НУК, 2021. – Вип. 13. – С. 12–18.

викладання іноземних мов, немовні заклади вищої освіти, онлайн-ресурси, дистанційне навчання, онлайн-платформи, курс іноземної мови, немовні спеціальності, teaching of foreign languages, non-linguistic institutions of higher education, online resources, distance learning, online platforms, foreign language course, non-language specialties

Зібрання