Теорія твору

У навчально-методичних рекомендаціях та вказівках до самостійної роботи висвітлено найважливіші питання програмного матеріалу з курсу «Теорія твору». Головну увагу зосереджено на завданнях, що дають змогу закріпити теоретичні знання та виробити практичні навички з метою їх застосування під час написання медіатворів різних жанрів, при створенні PR‐рекламних матеріалів (імідж‐модулів, прес‐релізів, прес-ревю, інформаційних повідомлень для ЗМІ тощо), підготовці радіо- і телевізійних роликів, джинґлів тощо. Призначені для студентів спеціальності 061 Журналістика, які навчаються за освітньо-професійною програмою «Реклама та зв’язки з громадськістю».

Філатова, О. С. Теорія твору : навч.-метод. рек. та вказівки до самостійної роботи студентів / О. С. Філатова. – Миколаїв : НУК, 2024. – 73 с.

дискурс, жанр, поетика, стиль, сприйняття/розуміння/інтерпретація, твір, текст